הצג סל קניות
כל השיחות קודש בכף ידך

תוכנית 376 (שבוע פרשת תולדות):
תורה: "מלאו את הארץ וכבשוה"; ו′ בתשרי תשמ"ב
רגעים של נצח: מראות מכינוס השלוחים העולמי השני: תפילת מנחה, שיחה בפני השלוחים ותומכיהם, חלוקת דולארים, ועוד; כ"ח בחשון תש"נ
עין בעין: "לחשוב גדול יותר", עם מר אהרן ביסטון; ח′ בתשרי תשמ"ט
מפגשים: "לסוף העולם", עם הרב יוסף וינברג; 1955

 
תורת חיים   |   התוועדויות   |   כינוס השלוחים   |   חגים   |   שונות   |   ארץ ישראל   |   ילדים
חדשות
 
וידאו נדיר: הפקה על "ברכת החמה"  | א' ניסן ה'תשס"ט
 

בימים אלו יצאה לאור הפקת ווידאו חדשה ונדירה מבית JEM, אודות מעמד ברכת החמה בשנת תשמ"א.
כידוע, מעמד "ברכת החמה" חל פעם בעשרים ושמונה שנים. השנה ייערך מעמד "ברכת החמה" בערב חג הפסח, כאשר הפעם הקודמת אירעה בד' ניסן תשמ"א.
מעמד "ברכת החמה" שנערך במחיצת הרבי היה מיוחד במינו. קהל עצום המתין מחוץ ל-770, כאשר לאחר נוסח התפילה הרבי נשא דברים במשמעות "ברכת החמה" וההוראה מכך בעבודת ה'.
כאמור בימים אלו יצאה הפקה חדשה בשם "ברכת החמה", בה מפורסם לראשונה הווידאו המלא והצבעוני ממעמד זה. כמו כן מלווה הסרט בדברי רקע על משמעות ברכת החמה.
בנוסף לכך, בסרט החדש צורף גם שיחה שנשא הרבי ימים אחדים לאחר מעמד "ברכת החמה", בהתוועדות י"א ניסן תשמ"א, בה הרבי דיבר על כוחה של השמש ואפשרויות הניצול של אור השמש לתועלת האנושות.
הסרט החדש יוצא בפורמט DVD, עם כיתוביות בשפות עברית אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית. אורכו של הסרט 95 דקות. ניתן להשיג את הסרט בכל מרכזי ההפצה של JEM בארץ הקודש.

מתוך עטיפת הסרט:
מידי 28 שנים, בתקופת האביב, יהודים נאספים בציבור לומר את 'ברכת החמה' – הברכה על השמש. זהו אחד האירועים הנדירים והפחות מוכרים ביהדות, והוא נועד להודות לה' על הטובה שהוא מרעיף על ברואיו יום יום.
מה כל-כך מיוחד בשמש ולמה הברכה הזו נאמרת לעתים כה רחוקות?
השמש, המכונה בתורה שבכתב "המאור הגדול" היא מקור התמיכה המרכזי של המערכת האקולוגית של הארץ.
צמחים, בעלי חיים, בני אדם – כולם ניזונים ממנה ונסמכים עליה כמקור לצמיחה. הכירו את המקורות של המצווה הגדולה הזו ואת משמעותה של השמש במסורת היהודית.
ההפקה החדשה התאפשרה הודות לתרומתם הנדיבה של הרב הלל דוד ושרה קרינסקי, יעקב וקארן כהן, ג'יי זוסמן, ולעילוי נשמת הילד לוי יצחק וולוביק ע"ה.

 

zoloft weed

zoloft weed and alcohol

prednisolon kur

prednisolon 25 mg online
ת.ד. 2020 כפר חב"ד ישראל. מיקוד 60840 טלפון: 03-9608017/8 פקס: 03-9608017 אימייל: sales@jem.co.il
All rights reserved to: www.jem.co.il ©
עיצוב ובניה שטיבל.קום