הצג סל קניות
כל השיחות קודש בכף ידך

תוכנית 376 (שבוע פרשת תולדות):
תורה: "מלאו את הארץ וכבשוה"; ו′ בתשרי תשמ"ב
רגעים של נצח: מראות מכינוס השלוחים העולמי השני: תפילת מנחה, שיחה בפני השלוחים ותומכיהם, חלוקת דולארים, ועוד; כ"ח בחשון תש"נ
עין בעין: "לחשוב גדול יותר", עם מר אהרן ביסטון; ח′ בתשרי תשמ"ט
מפגשים: "לסוף העולם", עם הרב יוסף וינברג; 1955

 
תורת חיים   |   התוועדויות   |   כינוס השלוחים   |   חגים   |   שונות   |   ארץ ישראל   |   ילדים
חדשות
 
הופיע קטלוג JEM החדש בעברית  | כ"ט תמוז ה'תשס"ט
 
הקטלוג החדש מהווה למעשה גירסה בעברית לקטלוג שיצא לאור במהדורה אנגלית על ידי חברת JEM בחורף השנה. כעת הוא הופק במהדורה עברית, כאשר הוא מעודכן וכולל את ההפקות שיצאו לאור בחצי השנה האחרונה, ובהם הסרטים החדשים "רגישות", "התחברות", "רגעים של חנוכה עם הרבי", "דידן נצח", "ברכת החמה", ועוד.
בקטלוג החדש מופיעים סקירות מפורטות על אודות המפעלים המרכזיים של חברת JEM, כמפעל "הארכיון החי", פרוייקט ההסטוריה שבעל פה, פרוייקט "מפגשים עם הרבי", תוכנית החברות והמנויים המיוחדת, פרוייקט "הרגע שלי עם הרבי", ועוד.
הקטלוג החדש מופץ בימים אלו בכל רחבי הארץ, בריכוזי אנ"ש, ועוד. מנויי השבועון "כפר חב"ד" יקבלו את קטלוג JEM לביתם יחד עם העיתון שיצא לאור בע"ה השבוע.
לדברי הרב זושא וולף, מנהל JEM בישראל, "הופעתו של הקטלוג בעיצומם של ימי הקיץ וימי ה"חופש הגדול" נעשתה בכוונה תחילה.
בימים אלו, כאשר הילדים והילדות נמצאים בחופש וההורים מחפשים במה לנצל את זמנם כראוי, אנו מגישים לכל בית חב"די הצעה חינוכית מן המעלה הראשונה, להעניק לכל ילד וילדה חוויה חינוכית חסידית שאין דומה לה, וכך ינצלו את ימי החופש בצורה מקסימלית".
המעוניינים לקבל לביתם את הקטלוג החדש, וכן שלוחים שמעוניינים להזמין כמות מהקטלוג להפצה עבור מקורביהם, נא לפנות למשרדי JEM בישראל, בטלפון 03-9608018, וכן בדואר אלקטרוני, info@jem.co.il
שלח לחבר         
 

zoloft weed

zoloft weed and alcohol

prednisolon kur

prednisolon 25 mg online
ת.ד. 2020 כפר חב"ד ישראל. מיקוד 60840 טלפון: 03-9608017/8 פקס: 03-9608017 אימייל: sales@jem.co.il
All rights reserved to: www.jem.co.il ©
עיצוב ובניה שטיבל.קום