הצג סל קניות
כל השיחות קודש בכף ידך

תוכנית 376 (שבוע פרשת תולדות):
תורה: "מלאו את הארץ וכבשוה"; ו′ בתשרי תשמ"ב
רגעים של נצח: מראות מכינוס השלוחים העולמי השני: תפילת מנחה, שיחה בפני השלוחים ותומכיהם, חלוקת דולארים, ועוד; כ"ח בחשון תש"נ
עין בעין: "לחשוב גדול יותר", עם מר אהרן ביסטון; ח′ בתשרי תשמ"ט
מפגשים: "לסוף העולם", עם הרב יוסף וינברג; 1955

 
תורת חיים   |   התוועדויות   |   כינוס השלוחים   |   חגים   |   שונות   |   ארץ ישראל   |   ילדים
חדשות
 
ידידי חב"ד בוושינגטון למען פרוייקט השימור  | ו' ניסן ה'תשס"ח
 

עשרות ידידי חב"ד בוושינגטון התכנסו ביום חמישי, ה' ניסן, כדי לחזק ולתרום לפרויקט השימור הגדול של חברת המדיה החב"דית jem. האירוע נערך בבניין ארכיון התמונות הלאומי (Motion Picture Association of America) הממוקם במרחק בלוק אחד מהבית-הלבן.

בין המשתפים בלטו בנוכחותם: נציגי הארכיון הלאומי של ארה"ב, נציגי התנועה לשימור הארכיון ונציגי מוזיאון השואה הלאומי והיו בקהל גם נציגי חברת הסרטים העולמית "נשיונל ג'אוגרפיק" שבאו לעמוד מקרוב על תוצאות השימור - אותו הם מבצעים גם בחברה שלהם.

הדובר הראשון היה שליח חב"ד בוושינגטון הרב לוי שם-טוב. "מנהל אולם הארכיון, בו אנו מתכנסים, אמר לי לפני האירוע - שהוא תורם את המקום לקיום האירוע, כי לדבריו מדובר באחד האירועים החשובים שהוא מארח במקום", אמר הרב שם-טוב

הדובר השני היה מנהל חברת jem הרב אלקנה שמוטקין, מי שאחראי על שלל הפרויקטים הייחודיים של jem. בדבריו המרתקים, הוא סיפר לקהל תחילה על האוצר הגדול שיש ל-jem שהם כמים חיים עבור רבבות חסידי חב"ד בכל רחבי העולם. "זה לא רק אינטרס של חסידי חב"ד, אלא אינטרס של כלל עם-ישראל בתפוצות", אמר.

בהמשך, הציג את משמעות פרויקט השימור ועלותו.

בתום דבריו, הוקרן וידאו מיוחד הממחיש את תהליך השימור - לפני ואחרי. המשתתפים, מרביתם אינם שומרי תורה ומצוות, התפעלו לראות את ההבדל המהותי - לאחר תהליך השימור.

אחד המשתתפים באירוע המכובד, השליח הרב שמואל קפלן אמר כי "הצלת סרטי הוידיאו והאודיו של הרבי האם האתגר הגדול כיום של חסידי חב"ד. עלינו לעשות מאמצים באופן משמעותי כדי להצילם".

שלח לחבר         
 

zoloft weed

zoloft weed and alcohol

prednisolon kur

prednisolon 25 mg online
ת.ד. 2020 כפר חב"ד ישראל. מיקוד 60840 טלפון: 03-9608017/8 פקס: 03-9608017 אימייל: sales@jem.co.il
All rights reserved to: www.jem.co.il ©
עיצוב ובניה שטיבל.קום