הצג סל קניות
כל השיחות קודש בכף ידך

תוכנית 376 (שבוע פרשת תולדות):
תורה: "מלאו את הארץ וכבשוה"; ו′ בתשרי תשמ"ב
רגעים של נצח: מראות מכינוס השלוחים העולמי השני: תפילת מנחה, שיחה בפני השלוחים ותומכיהם, חלוקת דולארים, ועוד; כ"ח בחשון תש"נ
עין בעין: "לחשוב גדול יותר", עם מר אהרן ביסטון; ח′ בתשרי תשמ"ט
מפגשים: "לסוף העולם", עם הרב יוסף וינברג; 1955

 
תורת חיים   |   התוועדויות   |   כינוס השלוחים   |   חגים   |   שונות   |   ארץ ישראל   |   ילדים
חדשות
 
בקרוב: "שנים ראשונות" חלק רביעי  | י"ב חשון ה'תשס"ט
 

בימים הקרובים יופיע הסרט "שנים ראשונות" 4. "שנים ראשונות" 4 הוא המשך לסדרה היוקרתית "שנים ראשונות" שבהפקת חברת JEM‚ המתעדת‚ בראיונות אישיים ובצילומים נדירים‚ את תולדות חייו של הרבי.
הסרט החדש סוקר את חיי הרבי והרבנית בשנים ת"ש תש"א‚ בתקופת שהותם בצרפת במלחמת העולם השניה‚ עד לבואם לניו יורק בחודש סיון תש"א.
הסרט יושק לראשונה בכינוס השלוחים העולמי בשבוע הקרוב.
מתוך עטיפת הסרט:
עד היום, חייו הפרטיים של הרבי, רבי מנחם מענדל שניאורסאהן, היו לוטים בערפל. בהתבסס על עדויות מכלי ראשון מתוך פרוייקט ההיסטוריה שבעל-פה, "מפגשים עם הרבי", "שנים ראשונות" פרק רביעי שופך אור חסר תקדים על הבריחה של הרבי והרבנית מהנאצים בשנים 1940-1941.
אירופה הייתה במהומה, נתונה להתקפות גרמניות והרבי והרבנית עשו מאמצים כבירים להימלט, כמו רבים מאחיהם. לפנינו עדויות מכלי ראשון על מהלך המסעות של הרבי מפריס לווישי, ולאחר מכן לניס, בימים שצרפת היתה תחת הכיבוש הנאצי וממשלת הצללים של 'ממשל ווישי'. בעוד שבני הזוג נמלטים על נפשם הם מסייעים ליהודים אחרים, נושאים באמתחתם כתבי יד יקרי ערך של אדמו"רי חב"ד הקודמים ושומרים תורה ומצוות תחת תנאים בלתי אפשריים.
עורכי הסרט גילו בארכיונים בארצות-הברית ובאירופה מסמכים חדשים השופכים אור חסר תקדים על התקופה הזו בחייו של הרבי. הם זכו גם לגישה לארכיונים של מרכז חב"ד העולמי והדבר אפשר להם להציג מסמכים שלא נראו מעולם.

שלח לחבר         
 

zoloft weed

zoloft weed and alcohol

prednisolon kur

prednisolon 25 mg online
ת.ד. 2020 כפר חב"ד ישראל. מיקוד 60840 טלפון: 03-9608017/8 פקס: 03-9608017 אימייל: sales@jem.co.il
All rights reserved to: www.jem.co.il ©
עיצוב ובניה שטיבל.קום