הצג סל קניות
כל השיחות קודש בכף ידך

תוכנית 376 (שבוע פרשת תולדות):
תורה: "מלאו את הארץ וכבשוה"; ו′ בתשרי תשמ"ב
רגעים של נצח: מראות מכינוס השלוחים העולמי השני: תפילת מנחה, שיחה בפני השלוחים ותומכיהם, חלוקת דולארים, ועוד; כ"ח בחשון תש"נ
עין בעין: "לחשוב גדול יותר", עם מר אהרן ביסטון; ח′ בתשרי תשמ"ט
מפגשים: "לסוף העולם", עם הרב יוסף וינברג; 1955

 
תורת חיים   |   התוועדויות   |   כינוס השלוחים   |   חגים   |   שונות   |   ארץ ישראל   |   ילדים
התוועדויות
 
פארברנגען כ"ד טבת תשמ"א

בואו לחוות את השמחה הרוחנית ואת הרצינות האינטלקטואלית של התוועדות עם הרבי, רבי מנחם-מענדל שניאורסאהן, זכר צדיק וקדוש לברכה. הקשיבו כיצד האמת הנצחית של התורה שבכתב, התלמוד, הקבלה והחסידות מתייחסת לנושאים הקשורים לחברה מודרנית וערכי מוסר. בהפסקות שבין השיחות, אלפי הנוכחים שרים ניגונים חסידיים והרבי מקדם אותם בברכת "לחיים". 

חוויה של התוועדות עם הרבי היא מבט אל איחוד בין עולמות עליונים לעולמות תחתונים, מפגש בין האלוקות והאנושות הרוחני והגשמי, ההווה והנצח.
 
מי קודם למי - היהודי או התורה? 
היהדות שוב במרכז 

בעל תשובה מלידה 
המשווה המופלא 

במבט ראשון המושג של קירוב ליהדות עשוי להישמע מאד מוזר. תלמיד הישיבה יכול לחשוב לעצמו: "מה אני מנסה לעשות? איך אני יכול להשפיע על עולם שאינני יודע כלום לגביו? אם המטרה של יהודי היא להתעלות בצדקות, אם כן אני שייך בחזרה לישיבה!" אבל כאשר מצליחים לחדור לליבת התורה, מגלים ש"צדקות" שכזו איננה המטרה הסופית . . להיפך, נכנסים לתוך חלל אלוקי בו המטרה של טיפוס יותר גבוה היא כדי להגיע יותר נמוך, היכן שתפקידו של התלמיד-חכם איננו לבנות 'מגדלי - שן' אלא להרוס אותם, היכן שאהבת ה' לא מאלצת לברוח מהעולם הזה, אלא להתקרב אליו, היכן שהצדיק הגדול ביותר והאיש הפשוט ביותר חולקים מטרה אחת ויחידה, להפוך לבעל-תשובה אמיתי. ההפקה הייחודית מכילה את כל המעמד בן שלושת השעות. שתי שיחות מרכזיות מופיעות בתוספת כיתוביות.

תכונות:
אורך הסרט: 3 שעות ו-10 דקות צבע מלא
כתוביות:  עברית / אנגלית / צרפתית / רוסית / ספרדית
ניתן להשיג ב:  DVD
קיים במלאי
מחיר: 60 ₪
הוסף לסל קניות


zoloft weed

zoloft weed and alcohol

prednisolon kur

prednisolon 25 mg online
ת.ד. 2020 כפר חב"ד ישראל. מיקוד 60840 טלפון: 03-9608017/8 פקס: 03-9608017 אימייל: sales@jem.co.il
All rights reserved to: www.jem.co.il ©
עיצוב ובניה שטיבל.קום