הצג סל קניות
כל השיחות קודש בכף ידך

תוכנית 376 (שבוע פרשת תולדות):
תורה: "מלאו את הארץ וכבשוה"; ו′ בתשרי תשמ"ב
רגעים של נצח: מראות מכינוס השלוחים העולמי השני: תפילת מנחה, שיחה בפני השלוחים ותומכיהם, חלוקת דולארים, ועוד; כ"ח בחשון תש"נ
עין בעין: "לחשוב גדול יותר", עם מר אהרן ביסטון; ח′ בתשרי תשמ"ט
מפגשים: "לסוף העולם", עם הרב יוסף וינברג; 1955

 
תורת חיים   |   התוועדויות   |   כינוס השלוחים   |   חגים   |   שונות   |   ארץ ישראל   |   ילדים
אודות
 

המוסד לתקשורת חינוכית יהודית‚ הנודע בשמו באנגלית JEM, ראשי תיבות של: Jewish Educational Media, נוסד בשנת תש"מ‚ במסגרת "מרכז ליובאוויטש העולמי", במטרה להעביר בשידור חי‚ באמצעות לוויין‚ את ההתוועדויות הפומביות של הרבי‚ רבי מנחם מענדל שניאורסאהן‚ זכר צדיק וקדוש לברכה.

כיום‚ המוסד מפעיל בית הפקות איכותי המעסיק צוות נרחב של חוקרים‚ מפיקים ועורכים. JEM מוציא לאור את המגזין השבועי "תורת חיים" המופיע במקביל בארבע שפות וזוכה לפולאריות עצומה‚ וכן שורה ארוכה של הפקות חינוכיות נוספות ברמה גבוהה.

המטרה המרכזית הניצבת בפני JEM היא להפוך את החומרים הארכיוניים שבידינו‚ שערכם לא יסולא בפז‚ לנגישים ובעלי משמעות לקהל מגוון מסביב לעולם.

הודות לשימוש בטכנולוגיה מתקדמת‚ הארכיונים של JEM מכילים כיום אלפי שעות של ווידאו‚ סרטים‚ וקלטות שמע המתעדים שיחות-קודש‚ התוועדויות ועוד הרבה רגעים מרטיטים במחיצת הרבי‚ כמו גם חומר תיעודי רב על חייו של הרבי ופעלו ומסכת הקשרים והמפגשים שלו עם ציבור רחב ומגוון.

עם סיום תהליך השימור‚ המראות והקולות יקרי הערך הללו יהוו מקור בלתי נדלה לעורר השראה‚ לחקור וללמוד על הרבי‚ פעלו ומשנתו – גם לימינו אלה וגם לדורות הבאים.

 

zoloft weed

zoloft weed and alcohol

prednisolon kur

prednisolon 25 mg online
ת.ד. 2020 כפר חב"ד ישראל. מיקוד 60840 טלפון: 03-9608017/8 פקס: 03-9608017 אימייל: sales@jem.co.il
All rights reserved to: www.jem.co.il ©
עיצוב ובניה שטיבל.קום